Users metrics (1.0.0) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Default
ru: По умолчанию

en: Top
ru: Вверху

en: Last month
ru: Последний месяц

en: Total
ru: Итого

en: Statistics
ru: Статистика

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Area
ru: Область

en: Bottom
ru: Снизу

en: Role ID
ru: ID роли

en: Line
ru: Линия

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Hidden
ru: Скрытый

en: No data available.
ru: Нет доступных данных.

en: Days
ru: Дни

en: Right
ru: Справа

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Date from
ru: Дата начала

en: Date to
ru: Дата окончания

en: Last week
ru: Последняя неделя

en: Last year
ru: Последний год

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: (empty)
ru: (пусто)

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Registrations
ru: Регистрации
