Users metrics (1.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Statistics
sl: Statistika

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Line
sl: Vrstica

en: Hidden
sl: Skrito

en: About
sl: O modulu
