Users metrics (1.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Statistics
sq: Statistikat

en: About
sq: Informacione

en: (empty)
sq: (bosh)
