Users metrics (1.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Date
sr: Датум

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Default
sr: Подразумевано

en: Total
sr: Укупно

en: User ID
sr: ID корисника

en: Bottom
sr: Дно

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Hidden
sr: Сакривено
