Users metrics (1.0.0) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Language
te: భాష

en: Date
te: తేదీ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Last month
te: గత నెల

en: Total
te: మొత్తం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Right
te: కుడి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: Last week
te: గత వారం

en: Last year
te: గత సంవత్సరం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: (empty)
te: (ఖాళీ)
