Users metrics (1.0.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
