Users metrics (1.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Language
af: Taal

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Default
af: Verstek

en: Statistics
af: Statistieke

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
