Users metrics (1.0.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Line
ast: Llinia

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Right
ast: Derecha
