Users metrics (1.0.0) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Last month
ca: Darrer mes

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Area
ca: Àrea

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Line
ca: Línia

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Hidden
ca: Ocult

en: No data available.
ca: No hi ha informació disponible.

en: Days
ca: Dies

en: Right
ca: Dreta

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Last week
ca: Darrera setmana

en: Last year
ca: Any passat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: (empty)
ca: (buit)

en: Data field
ca: Camp de dades
