Users metrics (1.0.0) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Date
cs: Datum

en: - None -
cs: - Nic -

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Last month
cs: Minulý měsíc

en: Total
cs: Celkem

en: Statistics
cs: Statistiky

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Area
cs: Oblast

en: Bottom
cs: Dole

en: Line
cs: Řádek

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Hidden
cs: Skryté

en: Days
cs: Dnů

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Last week
cs: Minulý týden

en: Last year
cs: Minulý rok

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: (empty)
cs: (prázdný)

en: Asc
cs: Vzestupně
