Users metrics (1.0.0) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: Default
da: Standard

en: Last month
da: Seneste måned

en: Total
da: I alt

en: Statistics
da: Statistik

en: User ID
da: Bruger ID

en: Area
da: Område

en: Bottom
da: Bund

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Line
da: Linje

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Hidden
da: Skjult

en: No data available.
da: Ingen data til rådighed.

en: Days
da: Dage

en: Right
da: Højre

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Last week
da: Seneste uge

en: Last year
da: Seneste år

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: (empty)
da: (tom)

en: Asc
da: Stigende

en: Registrations
da: Tilmeldinger

en: - Custom -
da: - Brugerdefinerede -
