Users metrics (1.0.0) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Default
es: Por defecto

en: Top
es: Superior

en: Last month
es: El mes pasado

en: Statistics
es: Estadísticas

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Area
es: Área

en: Bottom
es: Inferior

en: Role ID
es: ID de rol

en: Line
es: Línea

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Hidden
es: Oculto

en: Days
es: Días

en: Right
es: Derecha

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Date from
es: Fecha desde

en: Date to
es: Fecha hasta

en: Last week
es: la semana pasada

en: Last year
es: El año pasado

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: (empty)
es: (vacío)

en: Registrations
es: Registros
