Users metrics (1.0.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Language
et: Keel

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Area
et: Pindala

en: Bottom
et: Alumine

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Line
et: Rida

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Right
et: Paremal

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: (empty)
et: (tühi)

en: Asc
et: Kasvav
