Users metrics (1.0.0) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Last month
fa: ماه گذشته

en: Total
fa: مجموع

en: Statistics
fa: آمار

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Area
fa: منطقه

en: Bottom
fa: پایین

en: Role ID
fa: شناسه نقش

en: Line
fa: خط

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Hidden
fa: پنهان

en: Right
fa: راست

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Date from
fa: از تاریخ

en: Last week
fa: هفته گذشته

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: (empty)
fa: (خالی)

en: Asc
fa: صعودی
