Users metrics (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Language
fil: Wika

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Default
fil: Pamantayan

en: (empty)
fil: (walang laman)
