Users metrics (1.0.0) - en to fr translation catalogue (36 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Default
fr: Par défaut

en: Top
fr: Haut

en: Last month
fr: Mois dernier

en: Statistics
fr: Statistiques

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Area
fr: Zone

en: Bottom
fr: Bas

en: Role ID
fr: Id du rôle

en: Line
fr: Ligne

en: Sort by
fr: Trier par

en: Hidden
fr: Caché

en: No data available.
fr: Aucune donnée disponible.

en: Days
fr: Jours

en: Right
fr: Droit

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Chart type
fr: Type de graphique

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Date from
fr: Date depuis

en: Date to
fr: Date jusqu'à

en: Last week
fr: Semaine dernière

en: Last year
fr: Année dernière

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: (empty)
fr: (vide)

en: Legend position
fr: Position de la légende

en: Registrations
fr: Inscriptions

en: Data field
fr: Champ de données

en: Label field
fr: Champ étiquette
