Users metrics (1.0.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Area
gl: Área

en: Bottom
gl: Botón

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Line
gl: Liña

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Hidden
gl: Oculto

en: Right
gl: Dereita

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: (empty)
gl: (baleiro)
