Users metrics (1.0.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Default
hr: Zadano

en: Total
hr: Ukupno

en: Statistics
hr: Statistike

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Area
hr: Područje

en: Bottom
hr: Dno

en: Line
hr: Redak

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Hidden
hr: Skriveno

en: No data available.
hr: Nema dostupnih podataka.

en: Right
hr: Desni

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: (empty)
hr: (prazno)

en: Asc
hr: Uzlazno
