Users metrics (1.0.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Bottom
km: បាត

en: Line
km: ជួរ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី

en: (empty)
km: (ទទេ)
