Users metrics (1.0.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Right
kn: ಬಲ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: (empty)
kn: (ಖಾಲಿ)
