Users metrics (1.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Statistics
ku: ئامار

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Line
ku: هێڵ

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە

en: (empty)
ku: (بەتاڵ)
