Users metrics (1.0.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Total
lt: Iš viso

en: Statistics
lt: Statistika

en: User ID
lt: Nario ID

en: Area
lt: Plotas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Line
lt: Eilutė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Days
lt: Dienos

en: Right
lt: Dešinė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: (empty)
lt: (tuščia)
