Users metrics (1.0.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: Statistics
mn: Статистик

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Bottom
mn: Доод

en: Right
mn: Баруун
