Users metrics (1.0.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Last month
mr: शेवटचा महिना

en: Total
mr: एकूण

en: Line
mr: रेषा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Days
mr: दिवस
