Users metrics (1.0.0) - en to ms translation catalogue (21 entries)

en: Language
ms: Bahasa

en: Date
ms: Tarikh

en: Reset
ms: Set semula

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Statistics
ms: Statistik

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Bottom
ms: Bawah

en: Role ID
ms: ID Peranan

en: Line
ms: Baris

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Right
ms: Kanan

en: Apply
ms: Pohon

en: About
ms: Perihal

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: (empty)
ms: (kosong)

en: Asc
ms: Menaik
