Users metrics (1.0.0) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Last month
nl: Afgelopen maand

en: Total
nl: Totaal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Area
nl: Gebied

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Line
nl: Lijn

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Hidden
nl: Verborgen

en: No data available.
nl: Geen gegevens beschikbaar

en: Days
nl: Dagen

en: Right
nl: Rechts

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Chart type
nl: Grafiektype

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Last week
nl: Afgelopen week

en: Last year
nl: Vorig jaar

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Last 24 hours
nl: Laatste 24 uur

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: (empty)
nl: (leeg)

en: Asc
nl: Oplopend

en: - Select a field -
nl: - Veld selecteren -

en: Registrations
nl: Inschrijvingen

en: Data field
nl: Gegevensveld
