Users metrics (1.0.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Language
os: Æвзаг

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Default
os: Æнæивд
