Users metrics (1.0.0) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Last month
ro: Ultima lună

en: Statistics
ro: Statistici

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Area
ro: Zonă

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Line
ro: Linie

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Hidden
ro: Ascuns

en: No data available.
ro: Nu existp date disponibile.

en: Right
ro: Dreapta

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Date from
ro: Dată de la

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: (empty)
ro: (gol)

en: Asc
ro: Ascendent
