Users metrics (1.0.0) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Last month
sv: Förra månaden

en: Total
sv: Totalt

en: Statistics
sv: Statistik

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Area
sv: Område

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Line
sv: Rad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Hidden
sv: Dold

en: No data available.
sv: Ingen data tillgänglig.

en: Days
sv: Dagar

en: Right
sv: Höger

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Last week
sv: Förra veckan

en: Last year
sv: Förra året

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: (empty)
sv: (tom)

en: Asc
sv: Stigande

en: Registrations
sv: Registreringar
