Users metrics (1.0.0) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Last month
ta: கடைசி மாதம்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Area
ta: பரப்பு

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Line
ta: வரி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Right
ta: வலது

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: (empty)
ta: (வெறுமை)
