Users metrics (1.0.0) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: - None -
uk: - Немає -

en: Default
uk: Базово

en: Top
uk: Зверху

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Total
uk: Всього

en: Statistics
uk: Статистика

en: User ID
uk: ID користувача

en: Area
uk: Область

en: Bottom
uk: Знизу

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Line
uk: Рядок

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Hidden
uk: Приховано

en: No data available.
uk: Відсутні дані.

en: Days
uk: Дні(в)

en: Right
uk: Праворуч

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Chart type
uk: Тип графіка

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Date from
uk: Дата початку

en: Date to
uk: Дата закінчення

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Last year
uk: Останній рік

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Last 24 hours
uk: Останні 24 години

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: Legend position
uk: Розташування умовних позначок

en: Asc
uk: Зрост

en: Enable the module
uk: Увімкнути модуль

en: Data field
uk: Поле даних

en: Label field
uk: Поле мітки
