Usersnap Integration (2.0.0) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Icelandic
hy: Իսլանդերեն
