Usersnap Integration (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Korean
ku: کۆری

en: Czech
ku: چیکی

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Finnish
ku: فنلەندی

en: Hungarian
ku: هه‌نگاری

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Swedish
ku: سویدی

en: Turkish
ku: تورکی

en: Icelandic
ku: ئایسلەندی

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Add and modify shortcut sets.
ku: زیادکردن و گۆڕانکاریی کۆمەڵەکانی قەدبڕ.
