U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Menu
lt: Meniu

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Search block
lt: Paieškos blokas

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
