U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Menu
et: Menüü

en: Picture
et: Pilt

en: Email
et: E-kiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Medium
et: Keskmine

en: Phone
et: Telefon

en: Basic
et: Lihtne

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Account settings
et: Konto sätted

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: not
et: ei

en: Search block
et: Otsingu plokk

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
