U.S. Web Design System (USWDS) (3.0.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: RSS feed
ka: RSS წყარო

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Picture
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
