U.S. Web Design System (USWDS) (3.1.0) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Account settings
my: ကိုယ်ရေးအချက်အလက်များ

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
