U.S. Web Design System (USWDS) (3.1.1) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Menu
hu: Menü

en: Picture
hu: Kép

en: Email
hu: E-mail

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Medium
hu: Közepes

en: Phone
hu: Telefon

en: Form Settings
hu: Űrlap beállításai

en: Basic
hu: Alap

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: not
hu: nem

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Search block
hu: Keresés blokk

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
