U.S. Web Design System (USWDS) (3.1.1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: RSS feed
nn: RSS-kjelde

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Picture
nn: Bilete

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Phone
nn: Telefon

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Highlighted
nn: Utheva
