U.S. Web Design System (USWDS) (3.1.1) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Picture
sk: Obrázok

en: Email
sk: E-mail

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Medium
sk: Stredná

en: Phone
sk: Telefón

en: Basic
sk: Základné

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Search block
sk: Vyhľadávací blok

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
