U.S. Web Design System (USWDS) (3.1.2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Menu
bg: Меню

en: Picture
bg: Изображение

en: Email
bg: Е-поща

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Medium
bg: Среда

en: Phone
bg: Телефон

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
