U.S. Web Design System (USWDS) (3.1.2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
