U.S. Web Design System (USWDS) (3.1.2) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Menu
ku: پێڕست

en: Picture
ku: وێنە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Account settings
ku: سازکاریی هەژمار

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Search block
ku: بلۆکی گەڕان

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
