U.S. Web Design System (USWDS) (3.1.2) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Picture
pl: Obraz

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Medium
pl: Średnie

en: Phone
pl: Telefon

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: not
pl: nie

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Search block
pl: Blok wyszukiwania

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Big
pl: Duży

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Header settings
pl: Ustawienia nagłówka

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
