U.S. Web Design System (USWDS) (3.2.0) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Menu
kk: Мәзір

en: Picture
kk: Сүрет

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Medium
kk: Орташа

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
