U.S. Web Design System (USWDS) (3.2.1) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Picture
bo: པར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Search block
bo: ལྷུ་ལག་འཚོལ་བཤེར

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
