U.S. Web Design System (USWDS) (3.2.1) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Picture
cs: Obrázek

en: Email
cs: E-mail

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Medium
cs: Střední

en: Phone
cs: Telefon

en: Basic
cs: Základní

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Account settings
cs: Nastavení účtu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: not
cs: ne

en: Search block
cs: Vyhledávací blok

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
