U.S. Web Design System (USWDS) (3.2.1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: RSS feed
jv: Pasokan RSS

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Picture
jv: Gambar

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Medium
jv: Sedheng

en: Basic
jv: Dasar

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Account settings
jv: Pangaturan akun

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Search block
jv: Blok panggolèkan

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
