U.S. Web Design System (USWDS) (3.2.1) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: RSS feed
pa: RSS ਫੀਡ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ
