U.S. Web Design System (USWDS) (3.2.1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Menu
sq: Menuja

en: Picture
sq: Fotografia

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Medium
sq: Mesatar

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit
